17:00   o 5. místo
17:45   o 3 místo
18:30   FINÁLE

Propozice:

Turnaje zúčastní 12 mužstev. Hrát se bude systémem 4 skupin po 3 týmech z nichž vyjdou 2 mužstva (z každé skupiny). Z postupujích týmů ze základních skupin A a D vznikne čtvrtfinálová skupina E a ze základních skupin B a C znikne skupina F. V základních i čtvrtfinálových skupinách se hraje systémem „každý s každým". Vzájemný výsledek postoupivších mužstev ze základní skupiny se započítává do skupiny čtvrtfinálové. Ze skupin E a F vzejdou dvojice pro semifinále a zápasy o umístění. Při shodném bodovém zisku ve skupinách rozhoduje o lepším umístění vzájemný zápas, poté skóre.

Hrací doba zápasů je 2x 10 minut čistého času s dvouminutovou přestávkou. V semifinále a finále se při remíze odehraje 5minutové prodloužení, dále tři série nájezdů popř. další nájezdy systémem náhlá smrt.

Vzhledem k velkému počtu utkání a časové tísni žádáme mužstva o včasné nástupy k jednotlivým utkáním. Žádná čekací doba se nebude tolerovat. Za nenastoupení k utkání bude následovat kontumace v poměru 3:0 pro soupeře.

Povinná výstroj - při dohodě mužstev a rozhodčích nebudou povinné ochranné přilby, zejména z důvodů příliš vysokých teplot. Zástupci mužstev a rozhodčí toto uvedou písemně do zápisu o utkání.
Ostatní výstroj (rukavice, chrániče holení, vhodná obuv) zůstává povinná podle platných pravidel hokejbalu.
Hráči mladší 18 let se mohou zúčastnit turnaje pouze s písemným souhlasem rodičů! U kmenových hráčů týmů stačí platné tzv. „ostaršení" z minulé hokejbalové sezóny.

Tresty - pokud hráč obdrží v utkání trest do konce utkání, nesmí nastoupit v příštím utkání turnaje. Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit hráče z turnaje v případě zvlášť hrubého faulu, nevhodného chování, a to i v areálu hřiště, apod.

Doplněk k pravidlům
Počet hráčů k utkání: turnaj se hraje systémem 5+1, tento počet je zároveň minimálním počtem k zahájení utkání.
Prodloužení: utkání se prodlužuje pouze v semifinále a finále. V ostatních zápasech hraných do rozhodnutí následují ihned po nerozhodném výsledku nájezdy v sérii po třech.

Startovné:
Startovné je 1200 Kč na tým + 500 Kč herní jistota (bude vrácena po odehrání všech utkání týmu).

Kontakt:
Na turnaj jsou ještě volná místa a případní zájemci můžou kontaktovat našeho vedoucího Lukáše Dodoka:

HBC Doksy

Prosíme přihlášené účastníky aby zaplatili startovné + finanční jistotu do 15. 7. 2010, nejlépe převodem na náš účet: 3439178001/5500 (do zprávy pro příjemce uveďte název týmu).