Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "5285"

První zápas = první výhra

Letos vstoupil Orlík do sezony tou správnou nohou! V prvním kole jsme zavítali na hřiště soupeře do Mostu a utkali se s „Céčkem“ mosteckého Penta. Zápas byl více než vyrovnaný a během první třetiny nepadl ani na jedné straně gól. První gól vstítili hráči soupeře v 21. minutě a ujmuli se vedení 1:0, netrvalo to však dlouho a o vyrovnávací branku se postaral o necelé tři minuty později Čajda (1:1) za asistence Kariho (evidentně mu přihrávky nedělají takový problém, jako trefit bránu). Vedení na svojí stranu jsme strhli v čase 29:30 zásluhou Falova gólu (1:2) za Pawisovo asistence. Pento nehodalo složit zbraně a tak se ujalo opět vedení goly v 33. (2:2) resp. 38. minutě (3:2) a Orlík měl opět co dotahovat. Ani tentokrát jsme nenechali soupěře usnout na vavřínech a probudili ho brankou z hole Ouliho (asistence Fála) ve 40. minutě (3:3). Naštěstí jsme nezůstali pouze u vyrovnávací branky a strhli vedení na svoji stranu tentokrát už vítězným gólem Aleše Jedličky (opět za asistence Fály)(3:4). Vedení už jsme si vzít nenechali a tak jsme za velkého přispění Barika v bráně, Fálovo 3 bodů (1+2) a bojovného výkonu celého týmu odjížděli z Mostu s plným počtem bodů, čímž jsme se značně přiblížili bodovému zisku z celé loňské sezony :-)